Видавництво

   fasad.gif

«Либідь» - одне з найстаріших видавництв України. Близько 180 років  наполегливої творчої праці на книжковій ниві - це свідчення відданого служіння вітчизняній освіті й науці, утвердження та розвитку найкращих традицій університетського книговидання.

Детальніше...

  fasad.gif «Либідь» - одне з найстаріших видавництв України. Близько 180 років  наполегливої творчої праці на книжковій ниві - це свідчення відданого служіння вітчизняній освіті й науці, утвердження та розвитку найкращих традицій університетського книговидання.

Разом з тим «Либідь» є сучасною структурою, чия продукція відповідає новим вимогам.

«Либідь» - це справді національне за духом і буквою видавництво. За роки незалежності України його стараннями читачеві повернуто забуті унікальні дослідження видатних істориків, літераторів, етнографів, фольклористів, громадських діячів нашого минулого.

Сьогодні «Либідь» є провідним видавництвом, що спеціалізується на випуску навчальної, наукової та довідкової літератури.

Торуючи шлях до висвітлення нових актуальних тем, цікавих читачеві, «Либідь» випустила чимало видань із вітчизняної історії, філософії, психології, культури, українознавства, рідної мови й літератури, природознавства й техніки.

За роки незалежності України побачило світ близько 2000 назв видань  із маркою «Либеді» загальним накладом більш як 15 мільйонів примірників. При цьому урізноманітнюється тематична і жанрова книжкова палітра, неухильно зростає читацький попит на видання «Либеді». Сформовано високоавторитетний авторський актив відомих учених,  викладачів - практиків, письменників, громадських діячів, що є запорукою видання якісної гуманітарної, освітньої, науково - технічної та художньої літератури.

«Либідь» стала одним із лідерів українського книговидання. Налаштованість на сприйняття нових ідей, упровадження сучасних технологій у видавничі процеси забезпечили успішну роботу колективу в ринкових умовах.