Видавництво

   fasad.gif

«Либідь» - одне з найстаріших видавництв України. Близько 180 років  наполегливої творчої праці на книжковій ниві - це свідчення відданого служіння вітчизняній освіті й науці, утвердження та розвитку найкращих традицій університетського книговидання.

Детальніше...

«Скіфська одіссея. Поема-балада»

Костенко Л.

ціна 350,00 Грн.
Анотація:

Герой поеми-балади Ліни Костенко «Скіфська одіссея» – молодий Грек з Ольвії – два з половиною тисячоліття тому рушив у плавання Дніпром-Борисфеном у напрямку майбутнього Києва, пізнаючи грецький і скіфський світи Припонтиди. А це був і час народження Європи серед мурів Афін. У поемі, написаній іскрометно й іронічно, постає багатостолітня – реальна й міфічна – стихія творення України на стику західної і східної цивілізацій, а сама Україна бачиться як невід’ємна частина середземноморської культури. Ця поема набуває особливої гостроти сьогодні, оскільки з анексією Криму Росія відібрала також античне минуле України, перетворивши сонячну землю мандрів Геродота на зону зненависті й мілітаризму. Культурологічні аспекти поеми коментуються в Енциклопедії «Скіфської одіссеї». Книжку оформлено офортами художника і майстра скіфсько-грецького ленд-арту Володимира Бахтова.

         Для широкого читацького загалу.

 

Бібліографія:

256 с.:іл., оправа; розмір 24,0 х 17,0 см


Відгуки про книгу:

https://day.kyiv.ua/uk/article/ukrayinci-chytayte/bo-tilky-slovo-pamyati-spasennist

https://www.youtube.com/watch?v=6NtQmQGBNEQ

https://www.youtube.com/watch?v=dGkTsMI6eVM&feature=emb_logo

https://www.youtube.com/watch?v=oR1DNi971Mw

https://www.youtube.com/watch?v=gzA1Gr25b_E

http://bukvoid.com.ua/reviews/books/2021/08/01/112932.htmlhttp://bukvoid.com.ua/reviews/books/2021/08/01/112932.htmlhttp://bukvoid.com.ua/reviews/books/2021/08/01/112932.html